ARENA

ARENA

Sala konferencyjna duża

Sala konferencyjna umiejscowiona na pierwszym piętrze budynku C wyposażona jest w sprzęt niezbędny do przeprowadzenia konferencji i spotkań, taki jak rzutnik, ekran, nagłośnienie. Standardowo może być tu ustawionych 120 krzeseł tapicerowanych oraz 3 stoły prezydialne. Istnieje możliwość ustawienia dodatkowych mebli i sprzętu. W zależności od układu sala może pomieścić nawet do 250 osób.

W sali konferencyjnej na pierwszym piętrze znajdują się także pomieszczenia dla tłumaczy symultanicznych. Znajdują się tu także pomieszczenia, które podczas wydarzenia mogą pełnić funkcję magazynową, cateringową, czy kuchenną. Istnieje możliwość dostosowania mniejszego pomieszczenia o powierzchni 35m2 do pełnienia funkcji pokoju spotkań.

Pow. 281 m2
Oświetlenie
Nagłośnienie
3 stoły prezydialne
120 krzeseł tapicerowanych
Rzutnik
Ekran
4 pomieszczenia dla tłumaczy symultanicznych
Klimatyzacja

Zdjęcia

Sala konferencyjna dolna 1
Sala konferencyjna dolna 2
Sala konferencyjna dolna 3
Mała salka przy sali konferencyjnej dolnej
Sala konferencyjna mała - AKTUALNIE NIEDOSTĘPNA

Sala konferencyjna umiejscowiona jest na drugim piętrze budynku C. Może być wynajmowana do spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń czy giełd branżowych. Sprawdzi się także jako część biura prasowego podczas międzynarodowych zawodów sportowych.

Sala wyposażona jest w sprzęt niezbędny do przeprowadzenia konferencji i spotkań, taki jak rzutnik, ekran, nagłośnienie. Standardowo może być tu ustawionych 120 krzeseł tapicerowanych oraz 3 stoły prezydialne. Istnieje możliwość ustawienia dodatkowych mebli i sprzętu. W zależności od układu sala może pomieścić nawet do 230 osób.

Sala ma dostęp do światła dziennego. Możliwe jest także zaciemnienie jej w trakcie prezentacji.

Pow. 281 m2
Oświetlenie
Nagłośnienie
3 stoły prezydialne
120 krzeseł tapicerowanych
Rzutnik
Ekran
Klimatyzacja

Zdjęcia

Sala konferencyjna górna 1
Sala konferencyjna górna 2
Sala konferencyjna górna 3
Sala konferencyjna górna 4
Skip to content