ARENA

ARENA

Sala treningowa Hol główny Sale konferencyjne

Poznaj arenę

Hala widowiskowo-sportowa Netto Arena jest jednym z najnowocześniejszych obiektów tego typu w Polsce. Pozwala na rozgrywanie imprez sportowych rangi międzynarodowej w takich dyscyplinach jak koszykówka, siatkówka, piłka ręczna, piłka nożna halowa, tenis, badminton, sporty walki, szermierka, gimnastyka sportowa, skok o tyczce. Ponadto odbywają się tutaj koncerty i widowiska. Obiekt może pomieścić ponad 6 tysięcy widzów.

Hala widowiskowo-sportowa Netto Arena to zespół trzech budynków, które całościowo tworzą nowoczesny kompleks. Wraz z budynkami towarzyszącymi oraz infrastrukturą zewnętrzną zajmuje teren o powierzchni ponad 102 tys. m. kw.

Budynek „A” - Budynek główny, to górująca nad pozostałymi budynkami hala widowiskowo-sportowa mieszcząca trybuny dla widzów, centralnie położone, wielofunkcyjne boisko, hale komunikacyjne na trzech poziomach oraz zaplecze szatniowo-magazynowe dla sportowców i osób występujących.

Budynek „B” - 3-kondygnacyjny budynek przypominający bramę wejściową. Znajdują się w nim pomieszczenia biurowo-administracyjne.

Budynek „C” - Zlokalizowany jest po stronie zachodniej. Mieści sale konferencyjne oraz ośrodek sportowo-rekreacyjny, na który składają się m.in. kawiarnie, sala treningowo-rozgrzewkowa, siłownia i gabinety usługowe.

Na zewnątrz hali znajdują się skatepark, boisko, mini amfiteatr i fontanna. Zimą pojawia się tu także lodowisko.

Zdjęcia

1 – Poznaj Arenę
4 – Poznaj Arenę
2 – Poznaj Arenę
3 – Poznaj Arenę
5 – Poznaj Arenę
Arena przystosowana jest do organizacji wydarzeń na najwyższym poziomie
Hala główna - płyta 2400 m2
Sala treningowa o pow. 730 m2
Dwie sale konferencyjne
Kawiarnia, kasy biletowe, telebim, monitoring, skyboxy
Duża szatnia
600 miejsc dla samochodów osobowych i 8 autokarów oraz parking techniczny na 200 miejsc
Skip to content