ARENA

ARENA

04.11.2022 piątek godz. 19:00

Tribute to H.Zimmer, E. Morricone, J.Williams

Spektakularne wydarzenie, łączące muzykę najsłynniejszych kompozytorów globu. Znakomici artyści – orkiestra symfoniczna, chór oraz soliści stworzą zjawiskową atmosferę, która przeniesie widzów w niezwykły, filmowy świat.

05.11.2022 sobota

Mecz Grupa Azoty Chemik Police – #Volley Wrocław

Mecze Grupa Azoty Chemika Police, przez co najmniej 3 najbliższe lata, rozgrywane będą w Netto Arenie. W sezonach 2022-2025 mistrzynie Polski wystąpią w Szczecinie przy okazji meczów Tauron Ligi, Ligi Mistrzyń i Pucharu Polski.  Zapraszamy na mecz drużyn Mecz Grupa Azoty Chemik Police – #Volley Wrocław  już 5.11.2022 r. Dokładna godzina meczu zostanie udostępniona w późniejszym terminie.… Read more »

09.11.2022 środa godz. 17:30

AL-KO Superpuchar Polski Kobiet 2022

AL-KO Superpuchar Polski w piłce siatkowej kobiet im. Andrzeja Niemczyka 2022 w Szczecinie! Zapraszamy już 9 listopada do NETTO Areny. AL-KO Superpuchar Polski Kobiet 2022 bilety już dostępne.

11-12.11.2022 piątek

Psi Patrol Live „Wielki Wyścig”

Psi Patrol Live „Wielki Wyścig” zawita z najlepszą rodzinną rozrywką aż do 8 miast! Niezwykle popularne i uwielbiane na całym świecie pieski pojawią się w Polsce na wyjątkowych spektaklach. Do zobaczenia jesienią w Łodzi, Wrocławiu, Szczecinie, Katowicach, Warszawie, Gliwicach, Gdyni i w Krakowie!

ZOBACZ WIĘCEJ

Dla najemców

Organizacja wydarzeń

Organizacja wydarzeń

Nasze powierzchnie umożliwiają zorganizowanie takich wydarzeń jak koncerty, mecze, treningi, spektakle, ale również targi czy konferencje.

Formularz rezerwacyjny
Wynajem długoterminowy

Wynajem długoterminowy

Oferujemy długoterminowy wynajem powierzchni takich jak: pomieszczenia biurowe, siłownia, fitness, kawiarnia.

Dostępne powierzchnie
Skip to content