ARENA

ARENA

Dla odwiedzających / Regulamin

Bilety

Sprzedaż biletów na poszczególne wydarzenia odbywa się online za pośrednictwem dedykowanych platform sprzedażowych wybranych przez organizatorów poszczególnych wydarzeń. Informacja o tym, gdzie można kupić bilety zamieszczona jest w szczegółach danego wydarzenia. Na niektóre wydarzenia istnieje możliwość zakupienia biletów (jeśli będą takie dostępne w puli) w kasach stacjonarnych, które są czynne bezpośrednio przed wydarzeniem.

Obiekt

Osoby zainteresowane wynajmem powierzchni komercyjnej powinny skontaktować się z Operatorem. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce DLA BIZNESU.

Zwiedzanie obiektu dla osób indywidualnych, turystów nie jest możliwe. Klienci, którzy są zainteresowani współpracą biznesową i najmem powierzchni mogą zobaczyć wnętrze obiektu po wcześniejszym umówieniu się z przedstawicielami działu obsługi imprez hali Netto Arena.

Hala widowiskowo-sportowa Netto Arena posiada na swoim terenie obiekt gastronomiczny, który obsługuje zarówno klientów indywidualnych, którzy odwiedzają tutejszą kawiarnię, jak i wydarzenia zamknięte.

Nie. Najbliższy bankomat znajduje się przy Targowisku Zawadzkiego, około 5 minut drogi spacerem od obiektu.

Widownia podzielona jest na 4 sektory plus strefę VIP, w których łącznie może zasiadać 5055 osób. Na płycie Hali głównej w zależności od wydarzenia; może być 1176 miejsc siedzących lub 1825 miejsc stojących.

Netto Arena jest obiektem przystosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych. Udogodnienia dotyczą zarówno wnętrza obiektu jak i przestrzeni wokół niego. Dla osób z niepełnosprawnością dojeżdżających samochodami, przygotowano widoczne i dobrze oznakowane miejsca parkingowe.

Wewnątrz obiektu niepełnosprawni mogą korzystać z wind o odpowiedniej szerokości, dostosowanych do przewożenia osób na wózkach. Do potrzeb osób niepełnosprawnych dostosowane są także sanitariaty.

Na widowni dostępnych jest 30 miejsc dla osób niepełnosprawnych.

W sprawie rzeczy zagubionych podczas wydarzeń w Netto Arenie prosimy o kontakt z sekretariatem obiektu w dni powszednie w godz. 8.00 – 16.00, tel. +48 91 383 3110, e-mail: kontakt@arenaszczecin.pl

Parking

W dni powszednie, weekendy i święta parking jest bezpłatny. Jednakże w trakcie wydarzeń komercyjnych operator hali może pobierać opłatę parkingową. Jej wysokość uzależniona jest od rodzaju i wielkości wydarzenia. Cennik opłat parkingowych oraz regulamin korzystania z parkingów zamieszczone są na stronie Dojazd i parking

Przy hali znajdują się parkingi na samochody osobowe oraz autokary o łącznej liczbie blisko 600 miejsc. W trakcie wydarzeń komercyjnych może być pobierana opłata parkingowa. Jej wysokość uzależniona jest od rodzaju i wielkości wydarzenia.

Dogodna lokalizacja hali Netto Arena sprawia, że dojazd do obiektu jest bardzo łatwy. Można dojechać na kilka sposobów – samochodem, który można zostawić na dużym parkingu, komunikacją miejską – w pobliżu hali znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe linii, które łączą osiedle z centrum miasta oraz rowerem miejskim – stacje wypożyczenia rowerów są w bliskim sąsiedztwie obiektu.

Szczegółowy rozkład jazdy komunikacji miejskiej znajdziemy w zakładce DOJAZD I PARKING.

Skip to content