ARENA

ARENA

Kontakt

Skontaktuj się z nami.

Skontaktuj się z nami.


Wysyłanie wiadomości za pośrednictwem formularza kontaktowego jest równoznaczne z akceptacją Polityki Prywatności.

Dziękujemy.


Dziękujemy za wiadomość. Skontaktujemy się w najszybszym możliwym czasie.


Obsługa wydarzeń i najmów Joanna Krzymińska joanna.krzyminska@arenaszczecin.eu
tel. +48 451 168 674
ZADZWOŃ
Obsługa wydarzeń i najmów Karolina Pawelec karolina.pawelec@arenaszczecin.eu
tel. +48 451 168 673
ZADZWOŃ
Kierownik ds. techniczno-organizacyjnych Robert Sokulski robert.sokulski@zstw.szczecin.pl
tel. +48 723 444 442
ZADZWOŃ
Kierownik hali widowiskowo-sportowej Jolanta Walczak jolanta.walczak@zstw.szczecin.pl
tel. +48 667 401 407
ZADZWOŃ
Social media Diana Marczewska diana.marczewska@zstw.szczecin.pl
tel. tel. +48 533 990 640
ZADZWOŃ
Rzecznik prasowy Andrzej Kus rzecznik@zstw.szczecin.pl
tel. tel. +48 608 325 644
ZADZWOŃ
Adres hali Netto Arena Władysława Szafera 3/5/7, 71-245 Szczecin kontakt@arenaszczecin.pl
tel. +48 91 383 31 10
ZADZWOŃ
Dane operatora hali Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia sp. z o.o., ul. Tadeusza Wendy 8, 70-655 Szczecin, NIP: 851-020-72-24 sekretariat@zstw.szczecin.pl
tel. +48 91 35 16 200
ZADZWOŃ
Skip to content