ARENA

ARENA

Kontakt

Skontaktuj się z nami.

Skontaktuj się z nami.


Wysyłanie wiadomości za pośrednictwem formularza kontaktowego jest równoznaczne z akceptacją Polityki Prywatności.

Dziękujemy.


Dziękujemy za wiadomość. Skontaktujemy się w najszybszym możliwym czasie.


Obsługa wydarzeń i najmów Karolina Pawelec karolina.pawelec@arenaszczecin.eu
tel. +48 451 168 673
ZADZWOŃ
Administracja i obsługa wydarzeń Urszula McKellar urszula.mckellar@arenaszczecin.eu
tel. +48 451 168 672
ZADZWOŃ
Administracja i obsługa wydarzeń Wiktoria Felska wiktoria.felska@arenaszczecin.eu
tel. +48 453 675 521
ZADZWOŃ
Koordynator ds. technicznego zabezpieczenia hali Jacek Gwizdała jacek@arenaszczecin.eu
tel. +48 451 168 668
ZADZWOŃ
Rzecznik prasowy Celina Wołosz rzecznik@zstw.szczecin.pl
tel. +48 517 423 577
ZADZWOŃ
Social media Diana Marczewska diana.marczewska@zstw.szczecin.pl
tel. +48 533 990 640
ZADZWOŃ
Adres hali Netto Arena Władysława Szafera 3/5/7, 71-245 Szczecin kontakt@arenaszczecin.eu
tel. +48 91 383 31 10
ZADZWOŃ
Dane operatora hali Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia sp. z o.o., ul. Tadeusza Wendy 8, 70-655 Szczecin, NIP: 851-020-72-24 sekretariat@zstw.szczecin.pl
tel. +48 91 35 16 200
ZADZWOŃ
Skip to content