ARENA

ARENA

06-07.05.2023 sobota godz. 08:00

Festiwal Roślin

Wracamy w nowej lokalizacji! Trasa największego w Polsce targu roślin doniczkowych w atrakcyjnych cenach zawita ponownie do Szczecina z wiosenną edycją! Zapraszamy 6-7 maja do Netto Areny w Szczecinie.  Jak co edycję szykujemy piękne, nowe gatunki roślin, rozszerzając nasz i tak już bogaty asortyment o te, których wcześniej nie było. No i oczywiście… oprócz tych… Read more »

07.05.2023 niedziela godz. 20:00

King Szczecin – Anwil Włocławek

Czas na ćwierćfinały Energa Basket Ligi! Faza play-off Energa Basket Ligi rusza już w sobotę 6 maja, a w niej powalczy drużyna King Wilki Morskie SA ze Szczecina.  Zapraszamy na pierwszy mecz z zespołem Anwil Włocławek, który odbędzie się w niedzielę 7 maja o godzinie 20:00 w Netto Arenie.  Widzimy się na trybunach. Cały Szczecin… Read more »

09.05.2023 wtorek godz. 18:00

King Szczecin – Anwil Włocławek – mecz 2

Czas na ćwierćfinały Energa Basket Ligi! Faza play-off Energa Basket Ligi rusza już w sobotę 6 maja, a w niej powalczy drużyna King Wilki Morskie SA ze Szczecina.  Zapraszamy na drugi mecz z zespołem Anwil Włocławek, który odbędzie się we wtorek 9 maja o godzinie 18:00 w Netto Arenie.  Widzimy się na trybunach. Cały Szczecin… Read more »

ZOBACZ WIĘCEJ

Dla najemców

Organizacja wydarzeń

Organizacja wydarzeń

Nasze powierzchnie umożliwiają zorganizowanie takich wydarzeń jak koncerty, mecze, treningi, spektakle, ale również targi czy konferencje.

Formularz rezerwacyjny
Wynajem długoterminowy

Wynajem długoterminowy

Oferujemy długoterminowy wynajem powierzchni takich jak: pomieszczenia biurowe, siłownia, fitness, kawiarnia.

Dostępne powierzchnie
Skip to content