ARENA

ARENA

01.04.2023 sobota godz. 19:30

Muzyka Zespołu Nirvana Symfonicznie

Muzyka Zespołu Nirvana Symfonicznie w Polsce! Posłuchaj przebojów legendarnej Nirvany w wykonaniu rockowego zespołu MIKE:TARA z Kijowa wraz z orkiestrą symfoniczną. Głos pokolenia w połączeniu z niezmienną klasyką!
Kiedy? 1 kwietnia 2023 r. w Netto Arenie. Do zobaczenia!  

02-02.04.2023 niedziela godz. 10:00

Targi Terra Expo

Już 2 kwietnia po raz kolejny spotykamy się na targach terrarystycznych w Netto Arenie. Targi Terra Expo to wydarzenie, które skupia wielu miłośników zwierząt egzotycznych. Na targach spotkacie się z wystawcami z całego kraju, posiadających bogatą ofertę zwierząt egzotycznych. Na naszych targach zakupicie wyposażenie i akcesoria potrzebne do hodowli zwierząt i roślin egzotycznych. Wśród wystawców… Read more »

07.04.2023 piątek godz. 19:30

King Szczecin vs Polski Cukier Start Lublin

Zapraszamy na mecz King Szczecin vs Polski Cukier Start Lublin, który odbędzie się 7 kwietnia 2023 r. o godzinie 19:30 w Netto Arenie.  Ceny biletów: 40,00 zł normalny 25,00 zł – ulgowy (Emeryci, renciści, uczniowie od 14 lat za okazaniem legitymacji.) 15,00 zł – studencki (Bilet studencki dotyczy wszystkich osób, które posiadają ważną legitymację studencką… Read more »

ZOBACZ WIĘCEJ

Dla najemców

Organizacja wydarzeń

Organizacja wydarzeń

Nasze powierzchnie umożliwiają zorganizowanie takich wydarzeń jak koncerty, mecze, treningi, spektakle, ale również targi czy konferencje.

Formularz rezerwacyjny
Wynajem długoterminowy

Wynajem długoterminowy

Oferujemy długoterminowy wynajem powierzchni takich jak: pomieszczenia biurowe, siłownia, fitness, kawiarnia.

Dostępne powierzchnie
Skip to content