ARENA

ARENA

WYDARZENIA: XXVII Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Inne

XXVII Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

„Pomerania Show” po rocznej przerwie, ponownie gościmy miłośników psów rasowych na naszym obiekcie – hali widowiskowo-sportowej „Netto Arena” w Szczecinie. W terminie 24 i 25 czerwca br. Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Szczecinie organizuje XXVI Międzynarodową Wystawę Psów Rasowych, imprezę o najwyższej randze odbywającą się także z myślą o mieszkańcach naszego miasta ! Zawitają… Read more »

„Pomerania Show” po rocznej przerwie, ponownie gościmy miłośników psów rasowych na naszym obiekcie – hali widowiskowo-sportowej „Netto Arena” w Szczecinie.

W terminie 24 i 25 czerwca br. Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Szczecinie organizuje XXVI Międzynarodową Wystawę Psów Rasowych, imprezę o najwyższej randze odbywającą się także z myślą o mieszkańcach naszego miasta ! Zawitają do nas Wystawcy z całego Kraju, a także z 16 państw, w tym m.in. z: Niemiec, Danii, Szwecji, Wielkiej Brytanii, USA a także Indonezji i Korei Południowej. Będzie można uczestniczyć w prezentacji wielu psów z różnych ras; nie zabraknie okazji do zapoznania się z ofertą specjalistycznych stoisk handlowych, a zwieńczeniem Wystawy będą emocje podczas konkurencji finałowych. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Szczecina, którzy chcą spędzić miło i ciekawie swój wolny czas, na „Pomerania Show” XXVII Międzynarodową Wystawę Psów Rasowych; spotykamy się już od 24 czerwca br. od godz. 10.00 na terenie hali widowiskowo-sportowej „Netto Arena” w Szczecinie.

Skip to content