ARENA

ARENA

WYDARZENIA: XX JUBILEUSZOWA EDYCJA PREZENTACJI TANECZNYCH „A TERAZ MY”

A TERAZ MY
Inne

XX JUBILEUSZOWA EDYCJA PREZENTACJI TANECZNYCH „A TERAZ MY”

8 marca 2024 r. (piątek) w hali widowiskowo-sportowej NETTO ARENA przy ulicy Szafera w Szczecinie odbędzie się XX JUBILEUSZOWA EDYCJA PREZENTACJI TANECZNYCH „A TERAZ MY”. Do udziału zapraszamy zespoły złożone z uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, placówek wychowania pozaszkolnego województwa zachodniopomorskiego. Każdy zespół może zaprezentować tylko 1 układ.   Celem przeglądu jest prezentacja dorobku artystycznego… Read more »

8 marca 2024 r. (piątek) w hali widowiskowo-sportowej NETTO ARENA przy ulicy Szafera w Szczecinie odbędzie się XX JUBILEUSZOWA EDYCJA PREZENTACJI TANECZNYCH „A TERAZ MY”.

Do udziału zapraszamy zespoły złożone z uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, placówek wychowania pozaszkolnego województwa zachodniopomorskiego. Każdy zespół może zaprezentować tylko 1 układ.
 
  • Celem przeglądu jest prezentacja dorobku artystycznego szkół i placówek wychowania pozaszkolnego, z województwa zachodniopomorskiego, propagowanie kultury tanecznej,konfrontacja osiągnięć rówieśniczych, rozwijanie wrażliwości estetycznej dzieci i młodzieży, w tym osób z niepełnosprawnością.
  • Warunkiem uczestnictwa jest prawidłowe wypełnienie karty zgłoszenia oraz uiszczenie opłaty wpisowej. Karty zgłoszeń należy przesłać drogą mailową na adres:palac@palac.szczecin.pl w nieprzekraczalnym terminie do 05.02.2024 r.
  • Opłatę wpisową /akredytację/ w wysokości 50,00 zł od każdego członka zespołu należy wpłacić wyłącznie na podany w regulaminie numer konta.

WSTĘP DLA PUBLICZNOŚCI JEST BEZPŁATNY. 

A TERAZ MY

Skip to content