ARENA

ARENA

WYDARZENIA: XTB KSW 78

KSW
Event

XTB KSW 78

Rok 2023 rozpoczyna się od mocnego uderzenia. Już 21.01 zapraszamy na galę XTB KSW 78. W hali Netto Arena w Szczecinie fani zobaczą legendę fani zobaczą legendę MMA i lokalnego bohatera, Michała Materlę. Do klatki wejdzie również będący na fali czterech wygranych z rzędu Tomasz Romanowski. KSW 78 bilety w sprzedaży. KSW 78 bilety już w sprzedaży.

Rok 2023 rozpoczyna się od mocnego uderzenia. Już 21.01 zapraszamy na galę XTB KSW 78. W hali Netto Arena w Szczecinie fani zobaczą legendę fani zobaczą legendę MMA i lokalnego bohatera, Michała Materlę. Do klatki wejdzie również będący na fali czterech wygranych z rzędu Tomasz Romanowski. KSW 78 bilety w sprzedaży.

Walka wieczoru

120,2 kg/265 lb: Arkadiusz Wrzosek (1-0, 1 KO) vs TBA

Karta główna

83,9 kg/185 lb: Michał Materla (31-9, 11 KO, 13 Sub) vs TBA
83,9 kg/185 lb: Tomasz Romanowski (17-8 1NC, 7 KO, 1 Sub) vs Radosław Paczuski (5-0, 4 KO)

KSW 78 zawodnicy

Arkadiusz Wrzosek ma za sobą bogatą historię napisaną w świecie sportów uderzanych. Dzierżył tytuł amatorskiego mistrza świata w K1, mistrza Europy w muay thai oraz zdobył wiele medali mistrzostw Polski w tych dyscyplinach sportu. Jest byłym mistrzem organizacji Fight Exclusive Night oraz byłym zawodnikiem prestiżowej marki Glory, w której między innymi znokautował prawdziwą legendę kickboxerskich ringów, Badra Hariego.

Michał Materla po raz kolejny zawalczy podczas gali KSW w Szczecinie. W styczniu tego roku zmierzył się tam z Jasonem Radcliffe’em i w pięknym stylu znokautował go już w pierwszej rundzie walki. Dla Berserker ze Szczecina była to 31. wygrana w karierze. Kilka miesięcy później Materla powrócił do klatki i starł się z Mariuszem Pudzianowskim, ale musiał uznać wyższość siłacza z Białej Rawskiej. Teraz były mistrz wagi średniej KSW będzie chciał powrócić na drogę zwycięstw i ponownie zaprezentować swój widowiskowy i porywający fanów styl walki w okrągłej klatce.

Tomasz Romanowski wydaje się być nie do zatrzymania. Aktualnie jest na fali czterech wygranych z rzędu, z których trzy zdobył już w pierwszej rundzie nokautując swoich rywali. W ostatnich bojach siłą jego pięści ulegli: Cezary Kęsik, Andrzej Grzebyk, Michał Pietrzak i Aleksandar Rakas. Zawodnik ze Stargardu ma na swoim koncie siedemnaście zwycięstw w karierze, z czego siedem wygranych przez nokaut, a osiem zdobytych w pierwszej rundzie. Romanowski przez długi czas rywalizował w wadze półśredniej, ale od ostatniej walki bije się w wyższej kategorii wagowej.

Radosław Paczuski ma za sobą dwa świetne występy w KSW. W maju pokonał przed czasem Jasona Wilnisa, a w sierpniu znokautował już w pierwszej rundzie Jasona Radcliffe’a. 29-latek idzie jak burza przez świat MMA. Do tej pory stoczył pięć pojedynków i cztery z nich wygrał przed czasem. Reprezentant Uniq Fight Club wszedł do świata MMA z kickboxingu, w którym stoczył ponad setkę walk amatorskich i kilkadziesiąt zawodowych bojów. Na koncie posiada między innymi tytuł mistrza świata i mistrza Polski w kickboxingu. Wywalczył też tytuł wicemistrza Europy w muay thai. Na zawodowych ringach zdobył pas mistrzowski organizacji DSF Kickboxing Challenge i FEN.

 

REZERWUJ BILET
Skip to content