ARENA

ARENA

WYDARZENIA: Tribute to H.Zimmer, E. Morricone, J.Williams

Tribute to H.Zimmer, E. Morricone, J.Williams
Koncert

Tribute to H.Zimmer, E. Morricone, J.Williams

Spektakularne wydarzenie, łączące muzykę najsłynniejszych kompozytorów globu. Znakomici artyści – orkiestra symfoniczna, chór oraz soliści stworzą zjawiskową atmosferę, która przeniesie widzów w niezwykły, filmowy świat.

Podczas tego wydarzenia w Netto Arenie, usłyszymy największe utwory filmowe stworzone przez wybitne postaci: Hansa Zimmera, Ennio Morricone i Johna Williamsa. Unikatowe hity z filmowych arcydzieł takich jak: „Król Lew”, „Harry Potter”, „Gladiator”, „Gwiezdne Wojny”, „Piraci z Karaibów”, „Dawno temu w Ameryce”, „Nienawistna Ósemka”, „Lista Schindlera” czy „Szczęki” sprawią, że ten wspaniały koncert pozostanie na długo w pamięci każdego konesera.

„Tribute to Hans Zimmer, Ennio Morricone, John Williams” to projekt, który oddaje hołd tym wspaniałym kompozytorom. Każdy z nich zapisał się złotymi zgłoskami w historii muzyki oraz kinematografii, a tworzona przez nich muzyka na zawsze pozostanie w sercach milionów osób. W sumie stworzyli ścieżki dźwiękowe do około 1000 filmowych produkcji. Zebrali mnóstwo nagród, w tym najsłynniejsze: Oscary, Złote Globy czy Grammy.  Na takim wydarzeniu nie powinno zabraknąć żadnego fana muzyki.

Tribute to H.Zimmer, E. Morricone, J.Williams

REZERWUJ BILET
Skip to content