ARENA

ARENA

WYDARZENIA: Targi Terra Expo

Targi

Targi Terra Expo

Już 2 kwietnia po raz kolejny spotykamy się na targach terrarystycznych w Netto Arenie. Targi Terra Expo to wydarzenie, które skupia wielu miłośników zwierząt egzotycznych. Na targach spotkacie się z wystawcami z całego kraju, posiadających bogatą ofertę zwierząt egzotycznych. Na naszych targach zakupicie wyposażenie i akcesoria potrzebne do hodowli zwierząt i roślin egzotycznych. Wśród wystawców… Read more »

Już 2 kwietnia po raz kolejny spotykamy się na targach terrarystycznych w Netto Arenie.

Targi Terra Expo to wydarzenie, które skupia wielu miłośników zwierząt egzotycznych. Na targach spotkacie się z wystawcami z całego kraju, posiadających bogatą ofertę zwierząt egzotycznych. Na naszych targach zakupicie wyposażenie i akcesoria potrzebne do hodowli zwierząt i roślin egzotycznych. Wśród wystawców znajdą się także firmy produkujące terraria szklane i drewniane z wystrojem, gotowe do zamieszkania oraz do samodzielnej aranżacji.

>>  Tylko tutaj w jednym miejscu będziecie mogli zobaczyć jaszczurki, żółwie, węże, żaby, ślimaki, owady, pająki. Bilety można zakupić zarówno online, jak i w kasach w czasie trwania targów. Dla osób, które zakupią bilety online będzie osobna kolejka.
Ceny biletów (zakup w kasie na miejscu od godziny 10:00)
– Bilet ulgowy: 22 zł
– Bilet normalny: 27 zł
– Dzieci poniżej 4 roku życia: za darmo

Zakup biletów online:
https://biletyna.pl/kabaret/Targi-terrarystyczne-Terra-Expo-Szczecin-Netto-Arena
(do ceny biletów online doliczana jest opłata operatora).

ILOŚĆ BILETÓW ONLINE OGRANICZONA

Więcej informacji na stronie: www.terraexpo.pl

REZERWUJ BILET
Skip to content