ARENA

ARENA

WYDARZENIA: ROCK SYMPHO SHOW 2023

ROCK
Koncert

ROCK SYMPHO SHOW 2023

Ten program muzyczny stał się prawdziwą sensacją! Nowy program ROCK SYMPHO SHOW 2023 – legendarne rockowe hity XX i XXI wieku w oryginalnej reinterpretacji innowacyjnej orkiestry crossover-PRIME ORCHESTRA.

Program ROCK SYMPHO SHOW był prawdziwym odkryciem i wywołał burzę rozkoszy we wszystkich krajach Europy. Liczne wywiady, publikacje, historie w telewizji podsyciły zainteresowanie pytaniem-jaka powinna być współczesna Orkiestra?

Wszyscy, którzy byli już na koncertach Prime Orchestra-znają odpowiedź! Nowy program ROCK SYMPHO SHOW 2023 to 2 godziny czystej muzycznej adrenaliny wyprodukowanej przez 35 muzyków i wokalistów na scenie!

To nowe jasne Show, nowi wokaliści, nowe eksperymenty muzyczne i oczywiście ulubione kompozycje, które stały się już znakiem rozpoznawczym Prime Orchestra.

Fenomen PRIME ORCHESTRA włamał się do przestrzeni muzycznej i koncertowej na fali jakościowo nowej ukraińskiej muzyki w 2014 roku. Innowacyjna wciągająca Orkiestra crossover stworzyła niszę i natychmiast stała się liderem programów koncertowych Sympho Show. Prime Orchestra wykonała cover i mash-upy światowych hitów i ścieżek dźwiękowych w autorskiej aranżacji i zapakowała je w żywy obraz.

Orkiestra wygląda bardzo stylowo. Pokaz świetlny i efekty specjalne rozgrzewają krew i doprowadzając publiczność do szału, a ulubione brzmią The PRODIGY, NIRVANA, The BEATLES, DEEP PURPLE, LED Zeppelin, MR BIG, KISS, QUEEN, AC/DC, METALLICA, COLDPLAY, EVANESCENCE itp.

Nawet interakcja dyrygenta z publicznością może być bezpiecznie przeniesiona do nowego gatunku symfonicznego stand up, bez jednego słowa doprowadzającego publiczność do ekstazy.

 

>> Więcej informacji:

https://instagram.com/prime_orchestra

https://www.facebook.com/PRIMEorchestra

https://www.youtube.com/c/PRIMEORCHESTRA

>> Video:

https://www.youtube.com/watch?v=urwcLi9QLxU

Rock Symphp Show

REZERWUJ BILET
Skip to content