ARENA

ARENA

WYDARZENIA: „Pomerania Show” XXVIII Międzynarodowa Wystawę Psów Rasowych

Inne

„Pomerania Show” XXVIII Międzynarodowa Wystawę Psów Rasowych

„Pomerania Show” po rocznej przerwie, ponownie gościmy miłośników psów rasowych na naszym obiekcie – hali widowiskowo-sportowej „Netto Arena” w Szczecinie. W terminie 15 i 16 czerwca br. Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Szczecinie organizuje XXVIII Międzynarodową Wystawę Psów Rasowych, imprezę o najwyższej randze odbywającą się także z myślą o mieszkańcach naszego miasta.   Zawitają… Read more »

„Pomerania Show” po rocznej przerwie, ponownie gościmy miłośników psów rasowych na naszym obiekcie – hali widowiskowo-sportowej „Netto Arena” w Szczecinie. W terminie 15 i 16 czerwca br. Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Szczecinie organizuje XXVIII Międzynarodową Wystawę Psów Rasowych, imprezę o najwyższej randze odbywającą się także z myślą o mieszkańcach naszego miasta.

  Zawitają do nas wystawcy z całego Kraju, a także z 16 państw, w tym m.in. z: Niemiec, Danii, Szwecji, Wielkiej Brytanii, USA a także Indonezji i Korei Południowej. Będzie można uczestniczyć w prezentacji wielu psów z różnych ras; nie zabraknie okazji do zapoznania się z ofertą specjalistycznych stoisk handlowych, a zwieńczeniem Wystawy będą emocje podczas konkurencji finałowych.

  Zapraszamy wszystkich mieszkańców Szczecina, którzy chcą spędzić miło i ciekawie swój wolny czas, na „Pomerania Show” XXVIII Międzynarodową Wystawę Psów Rasowych; spotykamy się już od 15 czerwca br. od godz. 10.00 na terenie hali widowiskowo-sportowej „Netto Arena” w Szczecinie.

>> Bilety na to wydarzenie będą dostępne stacjonarnie. Zapraszamy! 

Skip to content