ARENA

ARENA

WYDARZENIA: Pierwszy Sejmik Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych Województwa Zachodniopomorskiego

Inne

Pierwszy Sejmik Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych Województwa Zachodniopomorskiego

Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Szczecinie oraz Ochotnicza Straż Pożarna Gryf w Szczecinie mają zaszczyt zaprosić Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze Województwa zachodniopomorskiego oraz mieszkańców miasta Szczecina na wydarzenie pt. ” Pierwszy Sejmik Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych Województwa Zachodniopomorskiego”, który odbędzie się w hali Netto Arena Szczecin w Szczecinie w dniu 28.04.2024r. na który… Read more »

Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Szczecinie oraz Ochotnicza Straż Pożarna Gryf w Szczecinie mają zaszczyt zaprosić Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze Województwa zachodniopomorskiego oraz mieszkańców miasta Szczecina na wydarzenie pt. ” Pierwszy Sejmik Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych Województwa Zachodniopomorskiego”, który odbędzie się w hali Netto Arena Szczecin w Szczecinie w dniu 28.04.2024r. na który serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców od godziny 12:30.

Podczas wydarzenia będzie mnóstwo atrakcji min. wystawa samochodów pożarniczych, wystawy sprzętu pożarniczego, wystawa radiowozów policyjnych i Inspekcji Transportu Drogowego. Swoją obecnością zaszczyci nas Szczeciński Rower Miejski gdzie będzie można wziąć udział w konkursie w którym będzie można wygrać nagrody jak i abonamenty.

 

Skip to content