ARENA

ARENA

WYDARZENIA: LADY PANK MTV UNPLUGGED 2023

Koncert

LADY PANK MTV UNPLUGGED 2023

Legendarny polski zespół LADY PANK, po wydaniu albumu w cyklu MTV Unplugged, wyrusza w trasę koncertową pod tym samym szyldem.

Legendarny polski zespół LADY PANK, po wydaniu albumu w cyklu MTV Unplugged, wyrusza w trasę koncertową pod tym samym szyldem. Trasa koncertowa MTV Unplugged będzie podzielona na dwie części, wiosenną i jesienną, i obejmie swoim zasięgiem cały kraj. Łącznie zespół zagra „bez prądu” ok. 30 koncertów. W części trasy zespołowi będą towarzyszyć zaproszeni goście.

Lady Pank jest 12 polskim wykonawcą zaproszonym do udziału w tym kultowym cyklu. Jego ponad 40-letnia historia sprawia, że koncert MTV Unplugged jest pełen ikonicznych przebojów, które tym razem zostały zaprezentowane w nowych, niecodziennych aranżacjach.
Cała trasa koncertowa Lady Pank MTV Unplugged odbędzie się w oryginalnej oprawie wizualnej znanej z premierowego koncertu, który odbył się w czerwcu 2022 roku. Zapis tego wydarzenia, jak i zwiastun tego, co czeka fanów Lady Pank podczas koncertów, można zobaczyć w teledyskach promujących to wydarzenie:
– Wspinaczka https://youtu.be/Y7GuIcI3vIU
– Stacja Warszawa
Oprócz filarów grupy, Jana Borysewicza i Janusza Panasewicza, w koncertach weźmie udział stała sekcja rytmiczna, czyli Kuba Jabłoński i Krzysztof Kieliszkiewicz, a także muzycy sesyjni towarzyszący zespołowi: Wojtek Olszak (fortepian), Marcin Nowakowski (saksofony) i Michał Sitarski (gitara). Na płycie słychać również gościnnie Piotra Cugowskiego, Tomasza Organka, wybitnego jazzmana Bernarda Maseli (wibrafon, kalimba) oraz duet wiolonczelistów Cello Brothers.

Na koncerty zapraszają
Wagart Sp. z o.o. www.wagart.eu biuro@wagart.eu
Rock House Entertainment | www.rockhouse.pl

Harmonogram wydarzenia:
17:00 – otwarcie wejść dla publiczności
18:00 – kampania społeczna “Pali się, bądź czujny”
18:30 – koncert Lady Pank MTV Unplugged

Bilety do nabycia:
https://sklep.ebilet.pl/307933624521457684

REZERWUJ BILET
Skip to content