ARENA

ARENA

WYDARZENIA: Kongres Świadków Jehowy w roku 2023 „Okazujcie cierpliwość!”

Inne

Kongres Świadków Jehowy w roku 2023 „Okazujcie cierpliwość!”

Po trzech latach przerwy spowodowanej pandemią, Świadkowie Jehowy wracają do kongresów organizowanych na żywo!

Każdego roku na całym świecie Świadkowie Jehowy organizują trzydniowe kongresy, na których codziennie, przez trzy dni, spotykają się tysiące ludzi. W Polsce odbędzie się 29 takich wydarzeń, w tym również jedno w Netto Arenie w dniach od 28 do 30 lipca 2023 roku. 

Tegoroczne hasło kongresu to „,Okazujcie cierpliwość’!”. Dlaczego jest ono bardzo na czasie? Bo wszyscy potrzebujemy cierpliwości bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Ale czym tak naprawdę jest cierpliwość? I jak cierpliwość może wpływać na nasze codzienne życie? Zachęcamy cię do skorzystania z tegorocznego trzydniowego kongresu Świadków Jehowy w Szczecinie. Z zaplanowanych przemówień, wywiadów i materiałów filmowych dowiesz się czego o cierpliwości uczy Biblia i jak tę wiedzę zastosować w codziennym życiu.

Wstęp wolny | Nie ma zbiórek pieniędzy

Kim są Świadkowie Jehowy?

Na całym świecie jest niemal 9 milionów Świadków Jehowy. Mieszkamy w ponad 230 krajach i pochodzimy z różnych środowisk oraz grup etnicznych. Jesteśmy znani z prowadzenia działalności ewangelizacyjnej, ale pomagamy ludziom również na inne ważne sposoby. W Polsce początki naszej działalności sięgają 1891 r. a obecnie jest nas ponad 117 tysięcy i stanowimy trzecią co do wielkości grupą wyznaniową. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat Świadków Jehowy odwiedź sekcje: O nas i Najczęściej zadawane pytania w naszym oficjalnym serwisie internetowym JW.ORG® dostępnym w ponad 1000 języków.

 

Skip to content