ARENA

ARENA

WYDARZENIA: Kongres Świadków Jehowy 2024

Inne

Kongres Świadków Jehowy 2024

Głośmy dobrą nowinę! | Kongres Świadków Jehowy 2024

Trzydniowy program pełen wyłącznie dobrych wiadomości! Świadkowie Jehowy zapraszają wszystkich na wielkie pozytywne wydarzenie w NETTO ARENA.

Każdego roku na całym świecie Świadkowie Jehowy organizują trzydniowe kongresy, na których codziennie, przez trzy dni, spotykają się tysiące ludzi. W Polsce odbędą się 32 takie wydarzenia w 19 miastach i w 5 językach, w tym również jedno w Szczecinie – w NETTO Arena w dniach od 21 d o 23 czerwca 2024 roku . Każdego dnia program rozpocznie się o godzinie 9.20.

Tegoroczne hasło kongresu to Głośmy dobrą nowinę! . Temat jest bardzo aktualny, bo w dzisiejszych czasach wszyscy bardzo potrzebujemy dobrych wiadomości. Podczas kongresu będzie można się dowiedzieć czym jest dobra nowina zawarta w Biblii, czy można jej ufać i czy może ona nam pomóc już teraz? Każdy może skorzystać z tegorocznego trzydniowego kongresu Świadków Jehowy w Szczecinie.  Dodatkową atrakcją jest to, że podczas szczecińskiego kongresu widzowie obejrzą pierwszy odcinek nowej filmowej serii o życiu i służbie Jezusa zatytułowanej „Dobra nowina według Jezusa”.

Wstęp wolny | Nie ma zbiórek pieniędzy

Kim są Świadkowie Jehowy?
Na całym świecie jest niemal 9 milionów Świadków Jehowy. Mieszkamy w ponad 230 krajach i pochodzimy z różnych środowisk oraz grup etnicznych. Jesteśmy znani z prowadzenia działalności ewangelizacyjnej, ale pomagamy ludziom również na inne ważne sposoby. W Polsce początki naszej działalności sięgają 1891 r. a obecnie jest nas ponad 116 tysięcy i stanowimy trzecią co do wielkości grupą wyznaniową. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat Świadków Jehowy odwiedź sekcje: O nas i Najczęściej zadawane pytania w naszym oficjalnym serwisie internetowym JW.ORG® dostępnym w ponad 1080 języków.

 

Skip to content