ARENA

ARENA

WYDARZENIA: Festiwal Roślin

Targi

Festiwal Roślin

Wracamy w nowej lokalizacji! Trasa największego w Polsce targu roślin doniczkowych w atrakcyjnych cenach zawita ponownie do Szczecina z wiosenną edycją! Zapraszamy 6-7 maja do Netto Areny w Szczecinie.  Jak co edycję szykujemy piękne, nowe gatunki roślin, rozszerzając nasz i tak już bogaty asortyment o te, których wcześniej nie było. No i oczywiście… oprócz tych… Read more »

Wracamy w nowej lokalizacji! Trasa największego w Polsce targu roślin doniczkowych w atrakcyjnych cenach zawita ponownie do Szczecina z wiosenną edycją! Zapraszamy 6-7 maja do Netto Areny w Szczecinie. 

Jak co edycję szykujemy piękne, nowe gatunki roślin, rozszerzając nasz i tak już bogaty asortyment o te, których wcześniej nie było. No i oczywiście… oprócz tych najpopularniejszych, znajdziecie też dział roślin kolekcjonerskich, których ceny staramy się aby były bezkonkurencyjnie niskie (co w poprzednim sezonie udowodniliśmy chyba wszystkim).
Również jak co sezon zmieniamy wzory doniczek. Na wydarzeniu znajdziecie też naszą bestsellerową książkę (o którą tak pytacie), torby tekstylne, akcesoria dla pasjonatów i kto wie co jeszcze.

Dlaczego warto przyjść na Festiwal Roślin?
? Rośliny doniczkowe prosto z hodowli – bez pośredników.
? Na cenówkach drukujemy cenę naszą oraz cenę takiej rośliny w sklepach internetowych, aby pokazać Wam oszczędności, które zyskujecie.
? Ceny zaczynające się od 5zł.
? Małe i duże rośliny oraz doniczki.
? Ponadto: eko nawozy, środki ochrony roślin, literatura i akcesoria dla pasjonatów.
? Ogromny wybór.
? Jakość roślin wyższa niż w marketach, ponieważ przyjeżdżają do nas prosto od ogrodników.

? Kiedy?
6 maja (sobota) – 8:00-20:00
7 maja (niedziela) – 10:00-18:00

? Akceptowane płatności:
– karta,
– gotówka,
– BLIK

 

 

Skip to content