ARENA

ARENA

WYDARZENIA: Daria Zawiałow – Trasa Pete Stop

Koncert

Daria Zawiałow – Trasa Pete Stop

Trasa Pete Stop to koncertowa prezentacja drugiego rozdziału albumu Dziewczyna Pop. Daria Zawiałow sięgnie po najbardziej rockowe, duszne i mroczne utwory ze swojego repertuaru, które połączy z kompozycjami nagranymi na najnowszą płytę.

Z Fryderykiem za Album Roku Pop i po sukcesie wiosennej trasy koncertowej Daria Zawiałow zaprasza na drugi przystanek koncertowej odsłony albumu Dziewczyna Pop. Jesienna halowa trasa koncertowa Pete Stop zawita do 8 polskich miast – artystka zagra m.in. w Poznaniu, Warszawie, Rzeszowie, Lublinie i Katowicach.
 
Trasa Pete Stop to koncertowa prezentacja drugiego rozdziału albumu Dziewczyna Pop. Daria Zawiałow sięgnie po najbardziej rockowe, duszne i mroczne utwory ze swojego repertuaru, które połączy z kompozycjami nagranymi na najnowszą płytę.
„Album jest podzielony na trzy rozdziały: pierwszy – 92 – jest o bolesnej przeszłości. Drugi – Pete Stop – o bezpiecznej teraźniejszości, potrzebie stabilizacji. Ostatni – Backdoor – to zostawienie sobie furtki na to, że w przyszłości wszystko może się przecież rozwalić” – powiedziała Daria Zawiałow w wywiadzie dla Wysokich Obcasów.
 
Trasa rozpocznie się 20 października koncertem w G2A Arena w Rzeszowie, a zakończy 18 grudnia w katowickim Spodku. W listopadzie Daria Zawiałow zagra w Lublinie, Olsztynie, Poznaniu i Szczecinie, a w grudniu w Warszawie i Ostrowie Wielkopolskim. Fanów, którzy wybrali się do uniwersum Dziewczyny Pop na Trasie 92’ czekają niespodzianki – nowa setlista, nowa produkcja i powrót utworów, które nie rozbrzmiały na wiosennej trasie. Pełną listę koncertów można znaleźć na stronie www.goodtaste.pl/koncerty.
 
Daria Zawiałow to niezwykle elektryzująca artystka i jeden z bardziej temperamentnych głosów na polskiej scenie muzycznej. W 2017 roku zadebiutowała albumem A kysz!, a dwa lata później wydała Helsinki. W 2021 roku singlami Kaonashi i Za krótki sen (z Dawidem Podsiadłą) zapowiedziała trzeci album studyjny Wojny i noce, który szybko zyskał status platynowej płyty. Wydany w październiku 2023 roku album Dziewczyna Pop jest już platynową płytą.
 
Harmonogram koncertów Trasa Pete Stop:

29.11.2024, piątek, godz. 20.00 – Szczecin, Netto Arena

————————————————————

Bilety w cenach: 99zł (pula I), 129 zł (pula II), 149 zł (pula III) – miejsca stojące; 119 zł (Strefa C), 149 zł (Strefa B), 169 zł (Strefa A) – miejsca siedzące. Bilety dostępne na: www.eventim.pl
 
Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

————————————————————

Organizatorem trasy jest poznańska agencja koncertowa Good Taste Production, partnerem Kayax. Regulamin wydarzenia: www.goodtaste.pl/regulamin
 
Skip to content