Firmy w Arenie

Poznaj najemców powierzchni biurowej i rekreacyjnej w hali Netto Arena:

orthosport

Orthosport Filia Netto Arena

Orthosport jest to prężnie rozwijający się ośrodek medyczny kompleksowo zajmujący się pacjentem. Począwszy od konsultacji lekarskich i dietetycznych, przez pełną diagnostykę, rehabilitację, orzecznictwo sportowe, po badania wydolnościowe Orthosport gwarantuje osiągnięcie pełnego efektu leczniczego.

www.orthosport.pl

champions

Champions Academy

Champions Academy Szczecin to kolejna lokalizacja spod szyldu „Champions Academy”. Miejsce, które powstało z ciągle rozwijającej się pasji. Właścicielami są wielokrotnie nagradzane, światowe ikony dyscyplin sylwetkowych Hanna Garboś oraz Grzegorz Płaczkowski. W Champions Academy Szczecin znajdziesz wszystko co trzeba, aby zrobić porządny trening. Zadbaj o swoje zdrowie, sylwetkę, zrób wymarzanoną formę.

championsacademy.pl 

saa

Szczecińska Agencja Artystyczna

Szczecińska Agencja Artystyczna jest miejską instytucją kultury organizującą wydarzenia o charakterze kulturalnym, artystycznym i rozrywkowym. Jest jedną z najstarszych polskich agencji artystycznych. Początki jej historii sięgają schyłku lat 40-tych XX w., kiedy tworzono państwowość polską na Pomorzu Zachodnim. Funkcjonującą do dziś nazwę przyjęła w 1975 r.

saa.pl